Kepenk Panjur Sistemleri

Kepenk Panjur Sistemi | Alfa AlüminyumOtomatik kepenk ve panjur sistemleri pratik bir kullanım sağlamanın ötesinde daha güvenli bir koruma kalkanı olabilmesi bakımından da rahatlıktır. Profesyonel güvenlik sağlaması ile beraber buton sistemi ile de kullanılabilmesi sayesinde güçlü emniyet kalkanı oluşturması ve bu kalkanın kolaylıkla kaldırılamayacak olması da güvenliğin üst düzeyde sağlanmasına olanak vermektedir. Üstelik elektrik kesintisi gibi durumlara karşı manuel açma kapama özelliğinin de bulunuyor olması yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek açısından büyük bir kolaylıktır.

Kullanım açısından sağladığı avantajlarla birlikte ekonomik fiyat aralıklarına da sahip olması ve projelendirme aşamasında fiyat seçeneklerinin belirlenebilmesi sayesinde hem bütçenize en uygun seçenekleri kullanabilmeniz hem de ihtiyacınız olan ebat ve niteliklere sahip kepenklerin yapılabilmesi mümkündür.

Müşteri ölçüsüne göre özel olarak kesilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

Otomatik kepenklerde işyerleri için transparan vitrin amaçlı mikro delikli ve pencereli tip profiller mevcut olup, işyeriniz kapalıyken bile ürünlerini güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Otomatik panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir.